Medarbejdere

Salg og service

Henrik Jager Rasmussen

Henrik Jager Rasmussen

Telefon: +45 4199 1038
Email: henrik.jager.rasmussen@vendlet.dk

Salgskonsulent / fysioterapeut

Jylland

Jonas Bondehøj

Jonas Bondehøj

Telefon: 6124 1406
Email: jonas.bondehoj@vendlet.dk

Salgskonsulent / fysioterapeut

Sjælland

Lars Büchert

Lars Büchert

Telefon: +45 3046 4649
Email: lars.buchert@vendlet.dk

Teknisk konsulent / fysioterapeut

Jylland / Fyn

Kim Agerholm-Andreasen

Kim Agerholm-Andreasen

Telefon: +45 4199 1041
Email: kim.andreasen@vendlet.dk

Teknisk konsulent

Sjælland

Niclas Roland Andreasen

Niclas Roland Andreasen

Telefon: +45 4199 1040
Email: niclas.andreasen@vendlet.dk

Teknisk konsulent

Sjælland

Allan Rosén

Allan Rosén

Telefon: +45 3046 4648
Email: allan.rosen@vendlet.dk

Teknisk konsulent

Fyn / Sjælland

Karin Lund Sant

Karin Lund Sant

Telefon: +45 4199 1042
Email: karin.sant@vendlet.dk

Salgskoordinator

Export

Anne Beck Henriksen

Anne Beck Henriksen

Telefon: +45 2112 3318
Email: anne.henriksen@vendlet.dk

Export Manager

Markedsudvikling

Pia Beck

Pia Beck

Telefon: +45 6124 1404
Email: pia.beck@vendlet.dk

Undervisningskonsulent / ergoterapeut & MHH

Pernille Rosenbech Nielsen

Pernille Rosenbech Nielsen

Telefon: +45 6098 1882
Email: pernille.nielsen@vendlet.dk

Marketingsassistent / Master in Corporate Communication

Jane Maindal

Jane Maindal

Telefon: +45 2536 8373
Email: jane.maindal@vendlet.dk

Marketingschef

Kvalitet- og udvikling

Søren Hedegaard Matthesen

Søren Hedegaard Matthesen

Telefon: +45 4199 1039
Email: soren.hedegaard.matthesen@vendlet.dk

Udviklingsingeniør

Administration

Carsten Holm Jensen

Carsten Holm Jensen

Telefon: +45 3046 4647
Email: carsten.holm.jensen@vendlet.dk

Indkøber

Bente Würtzen Meldgaard

Bente Würtzen Meldgaard

Telefon: +45 6098 1880
Email: bente.meldgaard@vendlet.dk

Bogholderi- og regnskabsassistent

Michael Ebsen

Michael Ebsen

Telefon: +45 4199 1036
Email: michael.ebsen@vendlet.dk

CFO / COO

Lager og produktion

Ole Nissen

Ole Nissen

Telefon: +45 5170 2008
Email: ole.nissen@vendlet.dk

Lageransvarlig

Tom Petersen

Tom Petersen

Telefon: +45 5433 1929
Email: tom.petersen@vendlet.dk

Produktionsansvarlig

Vita Briksis

Vita Briksis

Email: vita.briksis@vendlet.dk

Produktionsmedarbejder

Direktion

Peter Maindal

Peter Maindal

Telefon: +45 2134 1000
Email: peter.maindal@vendlet.dk

Direktør / fysioterapeut